O spoločnosti

Spoločnosť MERCI, s. r. o. je tradičným českým výrobcom laboratórneho nábytku a digestorov značky MERCI®, ktorý na trhu úspešne pôsobí už od roku 1992.

Kostrou výrobného programu MERCI, s.r.o. sú:

  • kovové laboratórne digestory MERCI® s mikroprocesorovým riadením
  • kovové médiové steny MERCI®
  • široká škála laboratórneho nábytku MERCI® z laminovanej drevotriesky či vysokotlakového laminátu HPL.

Všetky výrobky sú certifikované podľa európskych noriem a testované akreditovanou štátnou skúšobňou. Výrobné a obchodné zázemie spoločnosti tvorí vlastný výrobno-logistický areál v Brne.

Moderné výrobné vybavenie spĺňa všetky kvalitatívne a bezpečnostné požiadavky. Cieľovú skupinu našich zákazníkov predstavuje široká škála segmentov trhu z oblasti vedy, výskumu, zdravotníctva, chemického priemyslu a skúšobníctva.

K základným firemným hodnotám spoločnosti MERCI, s. r. o. patrí spokojný zákazník, kvalifikovaný tím pracovníkov, špičková kvalita, prevádzková bezpečnosť výrobkov a v neposlednej rade taktiež komplexný prístup k riešeniu problematiky.

Bezpečné laboratórium

je samozrejmosťou

Vaša práca nie je jednoduchá a už vôbec nie bezpečná.
Prizvite nás k spolupráci pri vytváraní bezpečného pracovného prostredia pre Vaše zdravie a vyššie pracovné výkony bez obavy istotou.

Naše laboratóriá sú otestované nielen podľa platných noriem, ale aj na tisíckach realizácií a môžete si tak byť istý, že Vás naše laboratórium nesklame.

Ide to aj jednoduchšie

Prečo si zbytočne pridávať prácu? Nemusíte urobiť ani jeden zbytočný pohyb navyše. Naše inovatívne riešenie do detailu prepracovaný a funkčný dizajn si jednoducho zamilujete a do nášho laboratória sa budete vždy radi vracať. Ergonomické a intuitívne ovládanie Vám uľahčuje dlhodobú prácu.

Naším cieľom je pre Vás projektovať a vyrábať užívateľsky prívetivé laboratórne interiéry

V súlade s prírodou
aj Vaším rozpočtom

Stále vyvíjame nové a úspornejšie technológie s cieľom znižovať energetickú náročnosť prevádzky a dopadu na životné prostredie.
Pri výrobe sa riadime princípmi správnej výrobnej praxe a environmentálnej stratégie podľa ISO 14001.

Naša spoločnosť je držiteľom
certifikácie ISO 14001
Naše produkty sú držiteľom
certifikátu Ekologicky šetrný
výrobok
Všetky nami používané
materiály vo výrobe sú plne
recyklovateľné

Dlhodobá efektivita
prevádzky

Našou prioritou je dlhodobá úspora prevádzkových nákladov a tým aj čo najnižší dopad na životné prostredie.
Inteligentné riadenie digestora dokáže pomocou technológie sledovania aktuálneho prevádzkového stavu a poskytovania informácií pre reguláciu odsávania a prívodu vzduchu na pracovisku, rapídne znížiť odsávané a privádzané množstvo vzduchu do laboratória.
Tým naše digestory taktiež znižujú prevádzkové náklady na zabezpečenie optimálneho prostredia na Vašom pracovisku – vykurovanie, klimatizácia.